ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

خدمات تیم عکاسی و فیلمبرداری صنعتی پارسا رسالت مهراز :

1. عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکس های صنعتی و تبلیغاتی بخشی از فرآیند موفقیت کسب و کارها شناخته میشود. این عکس ها تاثیر بسزایی در برندسازی محصولات و عواملی همچون برند سازی ، حفظ نام تجاری، گسترش بازار، افزایش مشتریان، ایجاد بازار های جدید و حفظ مشتریان فعلی و در نهایت افزایش فروش دارد.

2. عکاسی معماری

معماری خودش یک هنر است و معمار سعی می‌کند ظاهر یک فضا را به بهترین نحو، زیبا و چشم نواز کند. عکاس معماری هم باید بتواند این زیبایی را دو چندان کند و از محیط داخلی و نمای بیرونی ساختمون زاویه های درستی را به تصویر بکشد. و با توجه به تجربه های بدست آمده، تیم عکاسی ما میتواند یکی از بهترین گزینه های شما معماران عزیز باشد.

3. عکاسی غذایی

بسیاری از رستوران‌ها اولین چیزی که به مشتری نشان می دهند منو رستوران می باشد. بنابراین باید منو را با عکس‌ های زیبا و چشم نواز از مواد غذایی مختلف تزئین کرد تا در همان نگاه اول مشتری جذب شود. جذب شدن مشتری هم در نهایت سبب خرید بیشتر ، افزایش وفاداری و در نهایت فروش بیشتر میشود.

4. عکاسی خط تولید

گاهی اوقات کسب و کارها برای تحت تاثیر قراردادن مشتریانشان و یا نمایش توان و بزرگی مجموعه برای عکاسی کارخانه، محیط داخلی و فضای باز کسب و کار اقدام می‌کنند. نمایش رنگ‌های نمای داخلی و فضای بیرونی، وسایل و چیدمان آن‌ها از دیگر نکات قابل توجه در عکاسی کارخانه میباشد.

 

فیلمبرداری صنعتی

رویکرد در فیلمبرداری صنعتی بیشتر بر مبنای شکل گیری فرایند تولید ، اهداف بلند مدت  ، پرداخت ویژه به محصول و مقایسه با کالاهای داخلی و خارجی به همراه تاکید بر نکات بارز محصول ، و علت پیدایش محصول، فرایندی است برای شکل دهی فیلم صنعتی است. اگر قصد معرفی محصولات خود را دارید می توانید با فیلمبرداری صنعتی و انتشار آن در رسانه های مختلف، برند خود را به همگان معرفی نمایید.


با توجه به تجربیات بدست آمده از سالهای گذشته در زمینه های عکاسی و فیلمبرداری صنعتی از صنایع مختلف در 4 زمینه ( عکاسی صنعتی و تبلیغاتی – عکاسی خط تولید – عکاسی معماری  عکاسی غذایی) تیم پارسا رسالت مهراز با در اختیار داشتن کادری مجرب و با پیشرفته ترین و بروزترین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری میتواند با خلق تصاویری با کیفیت و تعرفه هایی مقرون بصرفه یکی از بهترین گزینه های شما باشد.