ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

سیستم های امنیتی

یکی از حوادثی که می تواند امنیت یک مکان و یا اموال را به خطر بیندازد، سرقت آنها می‌باشد. در چند سال اخیر،کاربرد سیستم های امنیتی و حفاظتی به منظور کاهش جرم و جنایت و سرقت اموال رو به افزایش بوده.

ضمن این که برخی سیستم های امنیتی در مراکز کسب و کار و خانه ها نسبتا یک امر اساسی محسوب می شوند، برخی از آنها با ترکیب های پیشرفته تر و بسیار حساس تر موجود می باشند، که تنها در چند سال گذشته در دسترس افراد قرار گرفته اند. در نتیجه، صاحبان ملک های تجاری و صاحب خانه ها در حال حاضر با انواع مختلفی از این سیستم های امنیتی و حفاظتی رو به رو هستند و انتخاب های متعددی برایشان موجود است که باید با توجه به نیازهای خود انتخاب مناسبی داشته باشند.

اکثر سیستم های امنیتی امروزه، صرف نظر از نوع، اجزای استانداردی مانند واحد پردازش (که به عنوان هسته عمل می کند)، سنسور، صفحه کلید برای ورودی و کنترل، و دستگاه های هشدار دارا می باشند. از این رو، شما می توانید بسیاری از ویژگی های متمایز و دسته هایی که مربوط به نیازهای مسکونی یا دفاتر و مراکز تجاری خاص می باشند را پیدا کنید.

دوربین مداربسته

دوربین مداربسته یکی از اصلی ترین ابزارهایی است که در زندگی مدرن امروزه به کمک بشر آمده تا امنیت را در ابعاد گوناگون آن ایجاد نماید. امنیت در تمام حوزه های زندگی امری بسیار مهم و غیر قابل انکار است. این دوربین ها بر حسب نوع یا روش انتقال تصاویر  به دسته های وایرلس IP ،AHD و آنالوگ تقسیم بندی می شوند.

سیستم های امنیتی و حفاظتی بسته به شرایط محیط انواع مختلفی دارند بنابراین انتخاب یک سیستم امنیتی می تواند امری چالش برانگیز باشد، ولی هیچ جای نگرانی وجود ندارد، تنها کافیست با واحد سیستم های امنیتی پارسا رسالت مهراز تماس بگیرید تا با متخصصین ما مشورت کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.