ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

ساخت تیزر تبلیغاتی در شرکت پارسا رسالت مهراز در سطح بین المللی و با هزینه های مقرون بصرفه صورت میگیرد.

ساخت تیزر شبکه های اجتماعی

با افزایش مخاطبان شبکه های اجتماعی یکی از بهترین روش های تبلیغ در آنها ساخت ویدئوهای کوتاه، برای نمایش در صفحات شبکه های اجتماعی است. نوع تبلیغات در این بخش باید عمومی تر و جذاب تر باشد که قابلیت اشترک گذاری در بین مخاطبان را دارا باشد. ساخت تیزر و موشن گرافی جهت ارائه محصولات تولیدی در رسانه های اجتماعی بیشتر توصیه می شود.

ساخت تیزر تلویزیونی

با توجه به  گستردگی مخاطب تلویزیون ساخت تیزر تبلیغاتی برای تلویزیون متفاوت از رسانه های دیگر است. با در نظر گرفتن قیمت بالای پخش در تلویزیون، تیزرهای تبلیغاتی با کمترین زمان باید تبلیغ خود را به مخاطب عرضه کند. یعنی از گرافیک و خلاقیت بی نظیر استفاده شود تا در کمترین زمان پیام تبلیغ به گوش مخاطب برسد و این پیام در ذهن او نقش ببندد.

ساخت مستند شهری

در مستند شهری  نگاه قالب بر جریان زندگی یک شهر که تمام فاکتورهای یک شهر را از قبیل سیمای شهر ، خیابان ها ، خودروها ، فضای سبز ، فضای صنعتی ، تردد آدم ها ، ارتباطات ، تجمع  و موقعیت هایی که شاخصه همان شهر است تاکید دارد. این مستند در واقع یک روز یک شهر را نشان می دهد. در ساخت مستند شهری به تمامی عوامل بالا توجه می شود و در درست کردن آن سعی می گردد حس و حال و روح شهر به بیبننده منتقل شود.