ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

در گذشته های نه چندان دور زمانی که شخصی به به عکاسی یا فیلمبرداری علاقه مند میشد ، با خرید یک دوربین نه چندان گران قیمت ، شروع به کار می کرد اما با گذشت زمان و پیشرفت روز افزون تکنولوژی بسیاری از افراد و گروه ها توانایی به روز کردن تجهیزاتشان را نداشته و به همین دلیل شرکت هایی رو به تهیه ی تجهیزات و اجاره آنها پرداختند.

در نگاهی اقتصادی برای گروه های سینمایی یا آتلیه ها اجاره دوربین امری به صرفه به نظر می رسد. تهیه لوازمی از قبیل دوربین های full hd و لنز ها  به دلیل پیشرفت سریع، کم استفاده بودن و تنوع زیاد برای قشر سینماگران و آتلیه داران به صرفه نبوده و اجاره آن منطقی تر هست. از طرف دیگر عکاسان ، دانشجویان و فیلمبرداران مبتدی به دلیل هزینه های زیاد خرید و تنوع می توانند از دوربین های عکاسی و فیلمبرداری ارزان و یا از لنز های متنوع عکاسی به صورت اجاره ای استفاده کنند.

گروهی دیگر افرادی هستند که می خواهند دوربین یا لنز جدیدی تهیه کنند به این افراد اکیدا توصیه می شود قبل از هزینه های گزاف، آن تجهیزت را تهیه کنند و با تجربه عملی یرای خرید تجهیزات تصمیم گیری و در نهایت اقدام به خرید کنند.

تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری پارسا رسالت مهراز از جدیدترین و بروزترین تجهیزات بوده و آماده است تا با کمترین هزینه این تجهیزات را در اختیار قشر خلاق و زحمت کش عکاس و فیلمبردار بگذارد.