ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

اینفوگرافی چیست؟

یکی از روش‌های ارائه‌ی اطلاعات به‌صورت دیداری، اینفوگرافی (Infographic) است. با این استدلال که ذهن انسان داده‌های تصویری را سریع‌تر و بهتر از داده‌های متنی درک می‌کند؛ امروزه اینفوگرافی کاربرد گسترده‌ای در بسیاری از زمینه‌ها از تبلیغات و بازاریابی گرفته تا آموزش و فرهنگ‌سازی داراست.
در این دوران اینفوگرافی تبدیل به گسترده‌ترین توصیف کننده نوع خاصی از ارتباطات بصری شده است که شامل گرافیک‌هایی است که داده‌ها، کپی داده‌ها و یا هر دو را نشان می‌دهد. شما احتمالا اینفوگرافی را در مجلات آنلاین و یا روی دیوار در مطب دکتر خود دیده‌اید.

پذیـرش سفــارش

بی شک شناخت اینفوگرافیک‌ها و استفاده از آن‌ها در میان مخاطبان فارسی زبان بیش از پیش شده است. وب سایت‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌ها به قدرت اینفوگرافیک‌ها پی برده‌اند و برای رونق کسب و کار خود، از این ابزار توانمند استفاده می‌کنند.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که اطلاع رسانی و معرفی هدفمند دغدغه اصلی‌تان بوده، ما به شما استفاده از اینفوگرافیک ها پیشنهاد میکنیم. بهتر است جمع آوری داده ها ، طراحی و چاپ اینفوگرافیک خود را به یک تیم حرفه ای و با تجربه بسپارید.

تیم اینفوگرافیک پارسا رسالت مهراز با بهره گیری از افراد متخصص و مجرب در زمینه های هنری و پروسه چاپ با انجام بیش از ۸۲ پروژۀ موفق، پاسخگوی نیازهای شما عزیزان در زمینه های طراحی اطلاعات و چاپ خواهد بود.

1
ارسال درخواست

جهت ارسال درخواست تنها کافیست نوع طراحی، نام و شماره تماس خود را از طریق فرم انتهای صفحه برای ما ارسال نمایید.

2
تماس کارشناسان با شما

پس از ارسال درخواست، کارشناسان ما ظرف مدت حداکثر ۴۸ ساعت با شما تماس خواهند گرفت و در صورت لزوم برای شناخت دقیق‌تر نیازهای شما و برآورد قیمت، ترتیب یک جلسۀ حضوری را می‎دهند.

3
جلسۀ شناخت نیازها و برآورد

در این جلسه، شما جزئیات طراحی و منابع اطلاعاتی خود را به صورت کامل در اختیار ما قرار می دهید تا کارشناسان ما، شرایط، زمان‎بندی و قیمت دقیق طراحی را برآورد و اعلام نمایند.

4
دریافت محتوا

کلیه محتوای نوشتاری و تصویری مورد نیاز پروژه منطبق با ساختاری که در فرم قرارداد ذکر شده از شما دریافت می‎گردد.

5
عقد قرارداد

در فرم قرارداد که به امضای دو طرف خواهد رسید تمامی جزئیات، شرایط و ضوابط طراحی، تاریخ دقیق شروع و پایان پروژه و هزینه طراحی مشخص خواهد شد.

6
طراحی و ارسال طرح اولیه

در مدت زمان مشخص شده در قرارداد، طراحی توسط تیم طراحی اینفوگرافیک، انجام خواهد شد و نسخه اولیه جهت بررسی و اعلام نظر برای شما ارسال می‎گردد.

7
ارائه نقطه نظرات و اعمال تغییرات

پس از دریافت طرح اولیه، ظرف مدت مقرر در قرارداد لازم است نقطه نظرات خود را جهت تکمیل طرح به تیم طراحی ارسال نمایید.

8
تأیید و دریافت طرح نهایی

پس از تأیید، نسخه نهایی و با کیفیت طرح برای شما ارسال خواهد شد.